5 000 000 гривень Вікнянська громада виділила на  закупівлю квадрокоптерів для потреб Збройних Сил України на останньому засіданні сесії Вікнянської сільської ради. Це далеко не перша і не остання сума, яку надає громада на потреби ЗСУ. Адже Вікнянська ТГ активно підтримує військові формування 31-го прикордонного загону імені генерала-хорунжого О.Пелькевича, 10-ї гірсько-штурмової бригади, підрозділів полку «Азов», військових частин з Чернігівської області.

Починаючи з лютого 2022 року та протягом 2023 року за ініціативи Вікнянського сільського голови Ковалюка І.Д. та підтримки депутатського корпусу виділено 76 296 600 гривень на: зміцнення матеріально-технічної бази військових частин, закупівлю спецобладнання, блоків безперебійного живлення, паливно-мастильних матеріалів, обмундирування тощо.

Окрім того, у 2023 році профінансовано понад 1000 000 гривень на виплату одноразової грошової допомоги у сумі 5000 грн. кожному мобілізованому військовослужбовцю Вікнянської ТГ у рамках місцевої Програми підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей.

За час воєнних дій мешканцями  сіл громади та жителями, що зараз знаходяться за  межамиУкраїни,зібрано благодійної грошової допомоги на потреби ЗСУ  у сумі 344 220 гривень, 2200 $ та 2950 €, які спрямовані на: продукти харчування для бійців, закупівлю рацій, термобілизни, придбання автівок для ЗСУ, поховання Героїв та інше.

У громаді започатковано роботу щодо підтримки родин військових до окремих релігійних свят, державних дат у формі продуктових наборів.

Відрадно те, що навіть дитячі колективи Вікнянської ТГ не стоять осторонь і приєднуються до допомоги нашому війську: організовують благодійні ярмарки, формують посилки на передову. За зібрані кошти з коляди та ярмарків закуповують і передають спецобладнання, зокрема квадрокоптери. 

Робота по допомозі військовослужбовцям Збройних Сил України у Вікнянській ТГ продовжується,оскільки це  одне з першочергових питань у громаді.

Слід зазначити, що у Вікнянській ТГ не залишають поза увагою і людей, які втратили свої речі, домівки, роботу і, можна сказати, частину свого життя внаслідок повномасштабного вторгнення країни-агресора. З місцевого бюджету Вікнянської громади в рамках Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб виділено кошти у сумі 19 177 240 гривень на: капітальні ремонти комунальних закладів, які сьогодні слугують місцем компактного проживання для ВПО, закупівлю продуктів харчування, засобів гігієни, побутових товарів, будівельних матеріалів тощо.

Робота Вікнянської громади вказує на те, що  адміністрація та жителі ТГ не залишаються байдужими до долі нашої держави, до лиха, яке спіткало наших співгромадян, ботільки в єдності наша сила!

Залишити відповідь