Українські волонтери з Громадської організації “Український незалежний інформаційний альянс” разом з партнерами допомагають нашим захисникам, цього разу придбавши та доставивши на передову чотири автомобілі.

Уся необхідна сума для придбання автомобілів була зібрана самими волонтерами та партнерами громадської організації. Кожен автомобіль нині активно використовується в Збройних Силах України, завдяки щедрості волонтерів та партнерів.

Один з автомобілів, джип “Nissan Navara”, був придбаний за допомогою громади ПЦУ Заставнівщини. Організаторами цієї ініціативи були священики Юрій Чекановський та Віталій Мензак, а доставив автомобіль волонтер Віталій Данилюк з-за кордону.

Повнопривідний автомобіль “Renault Scenic” був придбаний волонтером “УНІА” Климусом Дмитром за власні кошти та доставлений в Україну.

Легковий автомобіль “OPEL”, який також був придбаний та доставлений до наших захисників, був дорученим волонтером-військовим Віктором Дубягою з міста Оріхів.

Мінівен “FIAT” був придбаний командою волонтерів під керівництвом Володимира Совика з Веренчанської громади та залученням нашого бойового парамедика Калинчука Степана.

Перед відправкою всі автомобілі пройшли належне технічне обслуговування волонтерською командою механіків.

В день відправки інша команда волонтерів завантажила ці автомобілі необхідними речами для військових. У співпраці з Чернівецькою обласною військовою адміністрацією (ОВА), вони забезпечили засоби гігієни, продукти харчування, медичні засоби, медичні ноші та деякі спеціальні засоби. Ця команда волонтерів-закордонників постійно працює безпосередньо для задоволення потреб військових.

Про доставку всього цього матеріалу піклувалася ще одна наша група волонтерів. Володимир Пилипюк, Ярослав Томко, Василь Проданчук, Віктор Дубяга та Ярослав Гначук доклали всіх зусиль, щоб забезпечити успішну доставку цих автомобілів та матеріалів до військових.

Ця історія є дійсно цікавою та надихаючою, оскільки вона показує велику солідарність та підтримку українських волонтерів та громади. Завдяки їхнім зусиллям та допомозі, нашим захисникам було забезпечено надійні автомобілі та необхідні матеріали.

Ці волонтери продовжують виявляти свою велику любов та підтримку до України і своїх військових. Вони є справжніми героями, які безкорисливо працюють, щоб зробити нашу країну кращою та безпечнішою.

Ми повинні висловити свою вдячність та поважання цим незламним волонтерам, які не покладають рук і завжди готові допомогти. Їхні дії є прикладом солідарності та відданості, який ми всі повинні наслідувати.

Джерело: unia.gives

Залишити відповідь