Спортсмен Андрій Трусов виграв фінал 50 м батерфляєм у класі S7.

Плавець Андрій Трусов виборов ще одну золоту медаль Паралімпійських ігор-2024. Спортсмен виграв фінал 50 м батерфляєм у класі S7.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

На початку змагань 7 вересня, плавець розділив четвертий час кваліфікації з партнером за збірною Євгенієм Богодайком. Інший українець Юрій Шенгур, завершив виступи за підсумками відбіркових стартів.

У фіналі Трусов обійшов усіх суперників і встановив європейський рекорд дисципліни у своєму класі — 28.75 секунди. На 0.33 секунди спортсмен випередив дворазового паралімпійського чемпіона в плаванні брасом, колумбійця Карлоса Даніеля Серрано Сарате.

Євгеній Богодайко у фіналі посів шосте місце. Це вперше за чотири Паралімпіади. У фіналах 50 м українець фінішував поза 5 найкращими дисциплінами.

Нагадаємо, «Шпальта» раніше писала про те, що українська атлетка Оксана Зубковська та плавець Михайло Сербін виграли дві золоті медалі на Паралімпіаді-2024.