Новини
5 спецій, які варто додавати у каву, щоб покращити смак
13.05.2024
Кориця – не єдина спеція, із якою варто пити каву. Підсилити смак і по-новому його розкрити можуть також імбир, кардамон, перець і навіть сіль. Кожен із цих інгредієнтів дає напою свою особливу нотку.
Про те, які спеції варто додавати у каву, розповідає Уaskrava kava в Instagram.
Кава з кардамоном
“Це одна з найдорожчих прянощів у всьому світі, яка має негласну назву “Цар прянощів”. В арабських країнах кардамон – це символ гостинності, тож ті, хто приймає гостей, готує каву саме з цією спецією”, – кажуть експерти.
Слід наголосити, що кардамон має різкий запах і насичений смак, тому додавати його в напій потрібно у невеликій кількості.
Кава з корицею
Кориця знижує кислотну дію кави на організм. Вона також сприяє покращенню кровообігу та допомагає зігрітися, тому її радять вживати при застуді, нервовій стомлюваності й поганому настрої.
Кава з імбиром
“Такий напій заспокоїть нервову систему, допоможе добре розслабитися і насолодитися відпочинком. Якщо ви додасте в каву невелику кількість імбиру, це знизить вплив кофеїну на організм”, – говорять фахівці.
У готову каву можна додати щіпку меленого імбиру або покласти невеликий свіжий шматочок.
Кава з перцем
Така кава забезпечує швидке виведення з організму шкідливих токсинів.
“Кава з перцем сприяє поліпшенню роботи шлунка і має антисептичну властивість. Для якісного смаку необхідно додати 2 горошинки в чашку та дати напою час, щоб настоявся. Також перець можна додати в турку під час приготування кави”, – кажуть експерти.
Кава з сіллю
Може видатись, що це непоєднувальні інгредієнти, але насправді це унікальна комбінація. Вона створює особливий контраст у смаку та покращує характеристики самої кави. Цікаво й те, що сіль у каві прибирає зайву гіркоту.
Особливості використання прянощів у каві
“Вперше приготуйте маленьку філіжанку, оскільки смак буде незвичним. Пам’ятайте, головне – це помірність, якщо ви переборщите з прянощами, напій буде надто насиченим, і ви не зможете його пити”, – пояснюють фахівці.
” ”
–>
Джерело